Duomo Intero Appartamento

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Duomo Intero Appartamento Milaan bevindt zich op 18 minuten loopafstand van de Santa Maria presso San Celso en biedt draadloos internet. Het appartement van 40 m² heeft een centrale locatie binnen 250 meter verwijderd van de Dom van Milaan en vlak om de hoek van het Piazza del Duomo.

Voor uw comfort zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.

De spaprocedures ter plekke omvatten kapperservice, voor een echt verjongende ervaring.

Bij Duomo Intero Appartamento kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte.

Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de Moscova wijk, binnen 14 minuten wandelafstand van de Botanische tuin van Brera. Duomo Intero Appartamento ligt binnen 600 meter verwijderd van het metrostation Montenapoleone en een paar momenten van de Galleria Vittorio Emanuele II. Milaan-Linate ligt op 5 km afstand en bushalte Montenapoleone M3 is op 10 minuten loopafstand van deze 1-slaapkameraccommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Duomo Intero Appartamento Milaan
Italianway Comfort - Merlo 1 D
Mobiele prijsaanbieding

Italianway Comfort - Merlo 1 D

7.1
Goed 47 beoordelingen
284 m van de accommodatie
USD 216 USD 194
per nacht
3 Minutes On Foot From Duomo! Big Apartament With 3 Bedrooms And Balcony
Mobiele prijsaanbieding

3 Minutes On Foot From Duomo! Big Apartament With 3 Bedrooms And Balcony

303 m van de accommodatie
USD 906 USD 815
per nacht
Dalì Duomo Golden House
Mobiele prijsaanbieding

Dalì Duomo Golden House

8.9
Fantastisch 118 beoordelingen
305 m van de accommodatie
USD 405 USD 365
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    10 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    1,5 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging
    • Kapper
    • Winkels/ Commerciële diensten

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer015146-CNI-07401,IT015146C2ZGSYG8AI
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Duomo Intero Appartamento te vinden?
      Duomo Intero Appartamento is in de Moscova wijk gesitueerd, op 18 minuten loopafstand van de Santa Maria presso San Celso.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Duomo Intero Appartamento?
      Populaire plekken in de buurt van Duomo Intero Appartamento zijn onder andere de Botanische tuin van Brera, de Santa Maria presso San Celso, de Galleria Vittorio Emanuele II.
    • Hoeveel kost het om bij Duomo Intero Appartamento te verblijven?
      De huurprijs van Duomo Intero Appartamento is €283.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Duomo Intero Appartamento?
      Restaurants in de buurt van Duomo Intero Appartamento zijn onder andere Luini en Gino Sorbillo restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Duomo Intero Appartamento?
      Bij Duomo Intero Appartamento vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 40 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    10 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    1,5 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Duomo Intero Appartamento Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten